Bir firmanız var veya bir ürün ya da hizmet veriyorsunuz. Ancak kopyalanmasından, taklit edilmesinden korkuyorsunuz. Bu noktada yapmanız gereken isminizi koruma altına almak. Eğer isminizi koruma altına almadığınız takdirde ilerleyen zamanlarda hukuki olarak zor durumda kalabilir, birileri taklit eder ve kaliteden ödün verirse itibarınız sarsılabilir, isim değişikliği ile maruz kalarak onca harcadığınız emek ve paranız boşa gidebilir.

Marka tescil, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından yapılmaktadır. Firmanızın ve ürününüzün ismini markalaştırmak ve tescil ettirmek istiyorsanız 2 seçeneğiniz bulunmaktadır. Birinci seçenek Burdurweb Medya gibi profesyonel bir marka tescil danışmanlık firmasından destek almaktır. Burdurweb Medya Center’a gelerek veya iletişime geçerek uzman ekibimizin teknik ve bürokratik çalışmaları ile 6 ay içerisinde markanızı tescil edebilirsiniz. İkinci seçenek ise internette marka tescil konusunda araştırma yaparak uzun zaman vaktinizi harcayabilir, eğer doğru bir bilgi bulabilirseniz marka tescilinizi hatasız belki tamamlayabilirsiniz

Eğer birinci seçeneği seçiyorsanız hemen bizi arayın (0541 449 19 05 – 0248 232 27 90) veya Antalya7 Medya Center’a gelerek bir çayımızı içiniz.